مرجع خرید و فروش انار | انار ایران
خانه / گل انار / خرید وفروش ارزانترین گل انار

خرید وفروش ارزانترین گل انار

گل انار فارسی یا درخت گلنار یا درخت پرپر گونه ای از درخت انار است که میوه نمی دهدو مثمر نیست.گل های این درخت خواص بسیاری دارد از این رو برای مصرف متنوعی چدیده می شود و بازار خوبی نیز چه در سطح داخلی وچه در سطح تجارت جهانی دارد. این در خت بومی ایران است از این رو به راحتی می توان به آن دسترسی داشته باشیم.

درخت گل انار فارسی

گلنار فارسی که طبیعت سردو خشکی دارد و در روزهای نخستین  بهار برگ می‌دهد. در اواسط ماه اردیبهشت غنچه می‌دهد. در ماه خرداد غنچه‌ها باز می‌شوند  .این گلها تا اواخر تیر ماه، روی شاخه‌های درخت، خود نمائی می‌کنند و سپس برای مصارف مختلف چیده می شوند. گلنار در مناطق استپی معتدل دوام بیشتری دارد، و متحمل بودن انار زینتی نسبت به خشکی عامل گرایش بهره برداران به کاشت این درخت است.

خواص گل انار فارسی

ازجمله خواصی که می توان برای گلنار فارسی عنوان کرد، موارد زیر است:

تنظیم قند خون: برای تنظیم  قند خون، یک فنجان دم کرده آن را بعد از غذا بنوشید.

اسهال: در صورت بروز اسهال، دم کرده آن را صاف کنید و بعد از نهار و شام بنوشید..

کک و مک صورت: گل‌های باز شده و پر رنگ آن کک و مک صورت را بر طرف می‌کند.

خونریزی بواسیر: برای جلوگیری از خونریزی بواسیر بسیار مفید خواهد بود.

موارد مصرف دارویی گل انار فارسی

رفع اسهال ساده بعد از دوره تحریک، رفع خونریزی، ترشح ساده مواد مخاطی، ترشح مهبلی، در استعمال خارجی غرغره برای رفع ورم لوزه به کار می‌رود، جوش دهنده زخم، قابض شدید و سرد است، برای لثه خونین بسیار سودمند است، خشک کننده، جهت استحکام لثه و دندان، جهت بدبویی زیر بغل، جلوگیری از زیاد شدن تورم، کاهش خونریزی قاعدگی(منوراژی) جهت اسهال دموی و صفراوی و رطوبتی.

در کتب داروسازی سنتی ایرانی ذکر گردیده، گلنار قابض است و علاوه بر آن خشکاننده و تقویت کننده اعضا می‌باشد. از پودر گلنار در فرآورده‌های دندانی جهت استحکام دندان و لثه استفاده می‌شود. این مفرده گیاهی دارویی ضد انواع اسهال‌های صفراوی، خونی و مسافرتی است و زخم‌ها و خراش‌های روده‌ها را ترمیم نموده، هر نوع خونریزی داخلی را بند می‌آورد. فرآورده دارویی خوراکی گلنار بند آورنده خونریزی‌های شدید قاعدگی بانوان و بواسیر است و به علاوه خارش‌های شدید پوستی را کنترل می‌کند.

 عوارض استفاده از گل انار فارسی

مانند هر چیز دیگری که مصرف می شود زیاده روی در مصرف گلنار نیز تبعات خاص خودش را دارد.قبل از مصرف باید با پزک معالج خود ، مشورت کنید . علاوه بر این در دوران شیردهی و بارداری نباید مصرف شود.

تجارت گلنار فارسی

خاستگاه این درخت  کشورهای ایران، هند، افغانستان، پاکستان، عراق و ترکیه می باشد که به سایر کشور ها صادر می شود.

امروزه از این گیاه در ساخت محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می شود. همینطور مصرف دارویی آن باعث شده، صادرات این محصول افزایش چشمگیری پیدا کند. همین باعث تولید درآمد بسیاری برای کشورمان شود. در سطح داخلی نیز این محصول مدت زمان طولانی است که به خریداران معرفی شده است و لخانه ها و عطاری ها فروش خوبی از گلنار دارند.

 

 

 

 

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: ندا ابراهیمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127153220
شماره پشتیبانی: 09010480664
آدرس کانال: nariko_anar@
صفحه اینستاگرام: nariko_anar
پست الکترونیکی: nariko.anar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید بهترین گلنار فارسی

مرکز خرید بهترین گلنار فارسی

درخت گلنار چگونه درختی است؟ چقدر با کیفیت انواع گلنار آشنایی دارید؟ مراکز خرید آن …

چگونه می توانیم کمکتان کنیم؟
ارسال
کانال تلگرام اینستاگرام
Call Now Buttonتماس بگیرید