مرجع خرید و فروش انار | انار ایران
خانه / روغن هسته انار / صادرات روغن هسته انار مرغوب

صادرات روغن هسته انار مرغوب

صادرات روغن هسته انار درجه یک و مرغوب از طریق مرکز اینترنتی امکان پذیر گردیده است. چرا که امروزه بازار های بسیاری متقاضی خرید این محصول تولید شده در ایران هستند.

صادرات روغن هسته انار از ایران به دیگر کشور های جهان در سال های اخیر با افزایش چشم گیری همراه بوده است. روغن های هسته انار می تواند بهترین ماده اولیه برای تولید بسیاری از مواد بهداشتی و درمانی می باشد.

انار محصولی با کیفیت کاملا مناسب می باشد و استفاده از آن در بخش های تولیدی متعدد طی سال های اخیر افزایش یافته است.انار در گذشته به عنوان سمبل جاودانگی شناخته می شد و این امر در افزایش هر چه بیشتر مصرف آن نیز موثر بوده است. روغن انار به واسطه پرس کردن دانه های انار تولید می گردد.

صادرات روغن هسته انار بصورت عمده

صادرات روغن هسته انار بصورت عمده از طریق مرکز صادراتی کشور آغاز گردیده است. این مرکز با در اختیار داشتن ظرفیت های لازم برای صادرات و افزایش هر چه بیشتر سودآوری، مناسب ترین شرایط در این بین را ایجاد نموده است.

روغن هسته انار یکی از پرفروش ترین و کاربردی ترین روغن های تولید شده در کشور به شمار می رود. علاوه بر بازار های داخلی، بسیاری از بازار های جهانی امروزه متقاضی خرید عمده روغن هسته انار هستند.

اصلی ترین و مهم ترین اهداف استفاده از روغن هسته انار را می توان در دسته بندی زیر قرار داد.

  • تولید انواع محصولات درمانی
  • تولید انواع محصولات بهداشتی
  • استفاده به صورت ماده خوراکی
  • استفاده برای درمان بیماری های پوست و مو
  • درمان و ترمیم پوست

صادرات روغن هسته انار

قیمت روغن هسته انار صادراتی

قیمت روغن هسته انار صادراتی با دیگر انواع تولید شده این روغن متفاوت می باشد. چرا که معمولا روغن های صادراتی در بسته بندی هایی ویژه آماده سازی می گردند و همین امر در قیمت آن ها موثر می باشد. مخاطبین و بازار های هدف صادرات روغن هسته انار کشور های اروپایی و آمریکایی هستند. تولید روغن درجه یک هسته انار در ایران با استفاده از بهترین مواد اولیه صورت می گیرد.

صادرات روغن هسته انار

مرکز فروش عمده روغن هسته انار

صادرات روغن هسته انار امروزه برخلاف گذشته به جهت حضور محور های اینترنتی با محدودیتی همراه نیست. از این جهت تمامی مسیر های صادراتی برای صادرکنندگان همراه با سودآوری مثال زدنی و ملموس خواهد بود.مواد موجود در هسته انار شرایط استفاده از آن را بسیار گسترش می دهد. بر این اساس امروزه این روغن به عنوان یکی از پرمصرف ترین محصولات شناخته می شود.

استفاده از این روغن برای اهداف درمانی و بهداشتی موجب گردیده است تا بتوان تاثیر مستقیم آن بر صورت و بدن را به خوبی دریافت. تاثیری که نه تنها همراه با مضررات نخواهد بود، بلکه مزیت های دیگری را نیز خواهد داشت.

صادرات روغن هسته انار

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: ندا ابراهیمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127153220
شماره پشتیبانی: 09010480664
آدرس کانال: nariko_anar@
صفحه اینستاگرام: nariko_anar
پست الکترونیکی: nariko.anar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش انواع هسته انار

شما هسته ی انار را برای چه مورد مصرفی، استفاده کرده اید؟ آیا از خواص …

چگونه می توانیم کمکتان کنیم؟
ارسال
کانال تلگرام اینستاگرام
Call Now Buttonتماس بگیرید