مرجع خرید و فروش انار | انار ایران
خانه / دانه انار خشک / مرکز فروش ارزانترین دانه انار خشک شده

مرکز فروش ارزانترین دانه انار خشک شده

جوینده یابنده است، هرچه زمان بیشتری برای خرید محصول مورد نیاز خود صرف کنید، قطعا با آگاهی کاملتر  آن را تهیه می کنید، که در قیمت و کیفیت آنچه که خریداری می کنید تاثیر به سزایی دارد.

مرکز فروش ارزانترین دانه انار خشک شده،  را می توانید با جست و جو کردن در سایت ها و خواندن شرایط متفاوت فروش هریک از مراکز، به راحتی بیابید.

هریک از مراکز فروش فاکتورهایی را برای تعیین قیمت محصول خود در نظر می گیرند،ازجمله ی این فاکتورها هزینه هایی است که در این راستا متحمل شده اند.هزینه ی خرید و حمل و نقل آن از جمله ی این هزینه ها می باشد.

دان کردن  انار

دانه های انار به صورت محکمی در داخل انار قرار گرفته اند که لازم است شیوه ی جداکردن آنها را از پوستش بدانید.علاوه بر دستگاه دانه گیر روشهای سنتی و آسانی هم برای این کار وجود دارد:

  • ابتدا انارها را به خوبی می شوییم
  • سپس کلاهک آن ها را جدا می کنیم و از وسط نصف می کنیم.
  • سپس با کمک یک قاشق، به پشت انارها ضربه می زنیم تا از پوستشان جدا شوند.

خشک کردن دانه انار

بعد از جدا کردن دانه های انار از پوسته، نوبت به خشک کردن دانه های انار می رسد که آن هم روش سنتی و  هم صنعتی دارد، که ما سعی می کنیم روش سنتی را به شما آموزش دهیم که آسانتر است و امکان انجام آن برای شما بیشتر است:

  • بعد از دان کردن انار، آنها را داخل آبکش  می ریزیم تا آب اضافه آن ها خارج شود.
  • ورقه آلومینیومی را دو لایه می کنیم تا کمی ضخیم تر شود و روی شوفاژ بماند و به طول شوفاژ و دو برابر عرض آن و با در نظر گرفتن ۳ سانتیمتر برای ایجاد لبه برای طول و عرض آن ها می بریم.

  • سپس لبه ها را درست می کنیم دقیقا مانند سینی که لبه دارد و روی شوفاژ و دقیقه چسبیده به دیوار ورق آلومینیومی را قرار می دهیم.لبه برای این است که انارها بیرون نریزند. انارها را داخل ورقه آلومینیومی می ریزیم و به صورت پخش می کنیم.
  • نکته مهم در این مرحله این است که به هیچ وجه دانه های انار را روی هم نمی ریزیم چون این کار باعث می شود انارها قبل از خشک شدن کپک بزنند و خراب شوند. برای جلوگیری از کپ زدن باید دانه های انار ها را کنار یکدیگر بچینیم.
  • حالا صبر می کنیم تا طی تقریبا دو روز دانه های انار کمی خشک شوند و در روز دوم چندین مرتبه آن ها را جابه جا و زیر و رو می کنیم تا روز سوم کاملا خشک شوند. سپس انارهای خشک شده را از داخل فویل جدا می کنیم.
  • در این مرحله انار های خشک شده را در پلاستیک های فریزر به هر مقدار که مناسب می بینید بریزید و در فریزر یا یخچال قرار دهید.

کاربرد دانه انار خشک شده

دانه های خشک شده ی انار برای مصرف در انواع غذاها و سالادها کاربرد دارد.سعی کنید حتما آنها را خشک کنید و در فصل هایی که انار در بازار کمتر است، استفاده کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: ندا ابراهیمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127153220
شماره پشتیبانی: 09010480664
آدرس کانال: nariko_anar@
صفحه اینستاگرام: nariko_anar
پست الکترونیکی: nariko.anar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

طرز تهیه ناردون خشک

طرز تهیه ناردون خشک + نکات مهم خرید

طرز تهیه ناردون خشک تأثیر زیادی در کیفیت نهایی این محصول می گذارد، پس لازم …

چگونه می توانیم کمکتان کنیم؟
ارسال
کانال تلگرام اینستاگرام
Call Now Buttonتماس بگیرید