مرجع خرید و فروش انار | انار ایران
خانه / گلنار / مرکز فروش انواع گلنارفارسی

مرکز فروش انواع گلنارفارسی

گلنار فارسی که نام های دیگر آن می باشد یک درخت نر است که میوه نمی دهد این درخن انواعی مانند گلنار پر پر و کم پر دارد. علاوه براین خواص دارویی بسیاری دارد که تجارت آن را پرسود کرده است.قصد داریم در این متن بیشتر با گلنار فارسی و کاربرد و همچنین بازار آن اشنایی پیدا کنیم.

کاشت گلنار فارسی

  • ابتدا بذرها را ۲۴ ساعت درون آب ولرم خیس کنید و در این مدت ۲ مرتبه آب را تعویض کنید تا آب نگند.

ابتدا باید خزانه ای آماده کنید تا بذرها در آن کاشته شوند و هیچوقت بذرها را مستقیم در گلدان اصلی نکارید.

 

برای خزانه گرفتن گلدانی با دهنه بزرگ اما ارتفاع کم تهیه کنید و درون آن خاکی که ترکیب نموده اید را بریزید و آبیاری کنید تا خاک خوب خیس شود چون بعداز پاشیدن بذرها نمیتوانید خوب آبیاری کنید

  • حالا بذرها را به فاصله ۲ الی ۳ سانتیمتر بر روی خاک بپاشید ، لایه خیلی نازکی از خاک ترکیبی که درست کردین را روی بذرها بریزید مقدار ریختن خاک بر روی بذرها به اندازه بذر شما بستگی اگر بذرها ریز باشند مثل بذر حسن یوسف باید لایه خیلی نازکی بر روی بذرها بریزید و کاملا روی بذر را نپوشانید چون بذرهای ریز زود پوسیده میشوند و اگر بذرها متوسط هستند حدود نیم سانت و اگر بذرها بزرگ هستند با توجه به اندازه بذر باید خاک طوری باشد که خاک روی بذر را خوب بپوشاند.

 

  • حالا مجدد به آن آب بدهید اگر بذرها ریز هستند آب اسپره کنید چون آبیاری به غیر از اسپره کردن باعث جابجایی بذرها میشود. او اگر بذرها درشت هستند به آرامی آب بدهید.
  • سپس روی گلدان نایلون فریزر بکشید به طوری که هوا خارج نشود این کار باعث حفظ رطوبت و گرما میشود که عمل جوانه زنی به راحتی صورت میگیرد.
  • وقتی جوانه ها از خاک بیرون زدند نایلون را از روی گلدان بردارید و وقتی چهار یا شش برگ در آوردن آنها را از خزانه در بیاورد و در زمین یا گلدان اصلی با خاکی غنی به صورت جدا گانه بکارید.

شرایط مناسب رشدگلنار

توجه : بهترین و مناسب ترین خاک برای جوانه زنی بذرها به خصوص بذر گیاهان خاص و کمیاب ترکیبی از پیت ماس و خاک کوکوپیت است چون این خاک رطوبت را برای جوانه زدن بذرها به خوبی در خود نگه میدارد.

  • دمای مناسب برای جوانه زنی اکثر بذرها ۱۸ الی ۲۵ درجه میباشد .

 

بازار گلنار فارسی

گلنار فارسی چه در سطح داخلی و چه در سطح جهانی ، خریدارن پروپاقرص دارد که حاضر نیستند از خواص ـن بگذرند. عطاری ها و گلخانه ها مکان های مناسبی برای تهیه ی در خت یا گل این درخت جادویی  می باشند.

کشورهای مثل روسیه نیز در سطح جهانی از جمله متقاضیان خرید گلنار فارسی است.

خواص گلنار فارسی

از خواص گلنار فارسی نمی توان گذشت  که به شرح زیر است:

گلنار فارسی با طبع سرد و خشک خواص زیادی همچون درمان اسهال – کنترل قند خون – رفع بوی بد دهان – التیام زخم ها، کنترل بدبوئی زیر بغل، کوچک کردن ورم ها و کنترل خونریزی ها – بهبود بواسیر – درمان کک و مک – ضد تورم – درمان سستی معده و دستگاه گوارش – درمان جوش و برفک دهان و … دارد.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: ندا ابراهیمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127153220
شماره پشتیبانی: 09010480664
آدرس کانال: nariko_anar@
صفحه اینستاگرام: nariko_anar
پست الکترونیکی: nariko.anar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده گلنار صادراتی در تهران

نمایندگی فروش عمده گل انار یا گلنار فارسی صادراتی در تهران

نمایندگی فروش عمده گل انار یا گلنار صادراتی در تهران این محصول بی نظیر را با قیمت هایی متناسب به فروش می رساند. فروش عمده گلنار صادراتی در تهران براساس سفارش مش

چگونه می توانیم کمکتان کنیم؟
ارسال
کانال تلگرام اینستاگرام
Call Now Buttonتماس بگیرید