مرجع خرید و فروش انار | انار ایران
خانه / آب انار ارگانیک / مرکز فروش بهترین آب انار

مرکز فروش بهترین آب انار

برای فروش بهترین آب انار.مراکز فروش در رقابت شدیدی قرار دارند. تا بتوانند نسبت به رقبایشان فروش بهتری داشته باشند.کیفیت آب انار به پارامترهایی بستگی دارد ،که در صورت نبود این پارامترها رنگ، طعم و خواص خود را از دست می دهد.

خواص آب انار که تاکنون آنها را نشنیده اید

 1. انار معتدل، مقوی، ملین، ادرار آور و ضد تشنگی است.
 2. انار شیرین برای کسانی که یرقان دارند مفید است، یک ساعت قبل یا بعد از غذا میل شود.
 3. انار شیرین سرفه را تسکین می‌دهد و صدا را باز می‌کند (برای کسانی که آواز می‌خوانند).
 4. انار شیرین خارشهای بدن را تسکین می دهد.
 5. جهت درمان زخمهای دهان روزی چندبار آب انار ترش را در دهان نگه داشته و مزمزه نمایید.
 6. جهت درمان زخم داخل بینی یا گوشت اضافی روی زخمها آب انار ترش را بجوشانید تا غلیظ شود، سپس با عسل مخلوط نمایید و بر روی آنها بمالید
 7. خوردن انار غم و اندوه را از بین می‌برد.
 8. کسانی که میل به خوردن خاک و چیزی دیگر دارند با خوردن رب انار از بین می‌رود.
 9. خانمهای حامله اگر در دوران حاملگی رب انار بخورند ویار آنها از بین می‌رود.
 10. برای رفع درد سینه یا سرفه خشک سر انار را سوراخ کرده سپس روغن بادام شیرین داخل آن ریخته و روی آتش بگذارند تا روغن جذب شود آن گاه بخورند بسیار خوب است.
 11. خوردن انار مستی را رفع می‌کند

ویژگی های  آب انار سالم

 1. یکی از مشخصات مهم آب انار ترش این است که دارای رنگ قرمز تقریباً کم رنگ است و نباید بیش از حد پررنگ باشد، در صورتی که رنگ غیر معمولی داشته باشد نشان دهنده اضافه کردن اسانس های رنگی و شیمیایی به آن است.
 2. همچنین آب انار ترش باید به طور کامل مشخصی طعم خود انار را داشته باشد، معمولاً نوع اصلی آن اندکی سبب جمع شدن دهان می شود، چرا که این یکی از ویژگی‌های انارهای ترش می باشد.
 3. آب انار مرغوب کاملاً صاف و روان بوده و در درون آن هیچ ماده دیگری شناور و یا ته نشین شده است و این نشان می‌دهد که مراحل تولید آن کاملاً بهداشتی و با کیفیت بوده است و به طور کامل از صافی ها رد شده است.
 4. در تولید آب انار درجه یک از هیچ نوع ماده شیمیایی زیر نگهدارنده ها استفاده نمی شود و به این ترتیب یکی از ویژگی های آب انار خوب این است که هیچ نوع مزه اضافی و یا مانده ای نداشته و می ‌توان آن را به‌مدت یک الی دو هفته در دمای یخچال نگهداری کرد.

خرید آب انار

انتخاب مرکز خرید آب انار ، اهمیت بسیاری دارد.سعی کنید در انتخاب آن دقت لازم را داشته باشید و به مواردی که در زیر آمده است توجه داشته باشید:

 • اول اینکه آب مورد نظر را حتما باید به شکلی بسته بندی پلمپ شده به مشتری ارائه گردد و از خرید آب انار های باز و بدون ظروف نگهداری مطمئن و بهداشتی اجتناب کرد.
 • دوم اینکه از مراکز معتبر تهیه شود که دارای سابقه تولید و فروش نسبتاً زیادی بوده و بسیاری از مشتریان از خرید خود از این مرکز راضی باشند.
 • آب انار های خریداری شده باید دارای تمامی مشخصات تولید کننده، تاریخ انقضا، تاریخ تولید و همچنین مواد مورد استفاده برای تولید آن باشند و در غیر این صورت قابل خرید نیستند.

 

 

 

 

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: ندا ابراهیمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127153220
شماره پشتیبانی: 09010480664
آدرس کانال: nariko_anar@
صفحه اینستاگرام: nariko_anar
پست الکترونیکی: nariko.anar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خریدو فروش انواع آب انار

آب میوه ی انار، که به آب انار معروف است، از نوشیدنی های خنکی است …

چگونه می توانیم کمکتان کنیم؟
ارسال
کانال تلگرام اینستاگرام
Call Now Buttonتماس بگیرید