مرجع خرید و فروش انار | انار ایران
خانه / کنستانتره انار ارگانیک / خرید و فروش کنسانتره انار

خرید و فروش کنسانتره انار

کنسانتره انار چیست؟ چگونه تولید می شود؟ خرید و فروش کنسانتره انار به چه صورت است؟ کنسانتره انار همان آب انار تغلیظ شده است که دارای مزه ای خاص می باشد.وهم به صورت شفاف آن وجود دارد و هم غیر شفاف ،که به آن کلودی یا ابری گفته می شود.برای خرید کنسانتره انار ابتدا باید انار ها را خوب بشناسید تا هنگام خرید کنسانتره دچار سردرگمی نشوید.

تولید کنسانتره انار

تولید کنسانتره به این صورت است که ابتدا انارها سورت و شسته می شوند، در مرحله ی بعد انارها توسط بالابر، به دان گیرهای انار که کار جداسازی پوست از دانه را به عهده دارند،وارد می شوند. پوست انار از دستگاه خارج شده وبه بیرون از سالن تولید، جهت انجام فرآوری های بعدی انتقال می یابد.دانه ها توسط مونوپمپ هایی که زیر هریک از دانه گیرها قرار دارد، به مخزن ذخیره هدایت می شود.سپس دانه ها توسط مونو پمپ از زیر مخزن به دو دستگاه پرس وارد می شوند.پرس ها از نوع تیوپی بوده که از شکسته شدن هسته جلوگیری می کند.در نتیجه آب انار طعم و مزه ی خود را حفظ می کند.آب انار پس از فیلتر شدن  اولیه توسط ویبراتور،به مرحله ی پاستوریزاسیون وارد می شود.که در این سیستم ،آب انار را به وسیله ی بخار غیر مستقیم،تا ۸۰ -۹۰ درجه گرم، سپس به وسیله ی برج خنک کن،دما را به ۳۵ درجه ی سانتی گراد کاهش می دهیم.محصول پاستوریزه شده جهت آنزیم زنی ، به مخازن فینینگ منتقل می شود.سپس فیلتراسیون را انجام می دهیم.و درمرحله ی بعد نوبت به تغلیظ آب انار می رسد.

خواص کنسانتره انار

به همان اندازه که آب انار می تواند موجب رقیق شدن خون، بهبود کبد و معده، سلامت قلب شود و آنتی اکسیدان های موجود در آن می تواند مانع از رشد سلول های سرطانی در بدن شود که البته می توان تمامی این خواص و اسید آمینه های موجود در انار را در کنسانتره انار یافت زیرا کنسانتره انار طی یک تکنولوژی خاص به گونه ای تولید می شود که هیچ ماده ای به آن افزوده و یا از آن کم نمی گردد.

خوسازی و بهبود خون رسانی و عملکرد قلب است، در واقع تنظیم فشار خون و غلظت خون را کاهش می دهد.

برخی انواع انار مانند انار سیاه برای درمان زردي، اسهال و سياه سرفه بسیار توسط طب سنتی توصیه می شود

مواد فنولیک موجود در انواع انار موجب رفع مسمومیت های کبدی می شود.

انواع انار دانه سفید دارای مقادیر بیشتری امگا ۳ و امگا ۶ هستند.

خرید و فروش کنسانتره انار

عمر تولید کنسانتره میوه در ایران کمتر از ده سال است؛ در همین مدت کوتاه بسیاری از صنایع تبدیلی دیگر میوه محور را تحت تأثیر قرار داده است.به گونه ای که ارزش صادرات یک بشکه کنسانتره انار ایران برابر با فروش ۱۵ بشکه نفت خام است.

صادرات کنسانتره  انار به کشور های مختلفی از جهان صورت می گیرد که در ادامه نام برده شده است.

صادرات به کشور کره جنوبی

صادرات به کشور روسیه

صادرات به کشور تایلند

صادرات به کشور کانادا

صادرات به کشور هندوستان

در حال حاضر توسط مجموعه ناریکو؛ امکان خرید عمده کنسانتره انار ساوه با قیمتی کاملا استثنایی وجود دارد. پس همین حالا برای خرید اقدام کنید.

 

 

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: ندا ابراهیمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127153220
شماره پشتیبانی: 09010480664
آدرس کانال: nariko_anar@
صفحه اینستاگرام: nariko_anar
پست الکترونیکی: nariko.anar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت و فروش کنسانتره انار

فروش کنسانتره انار در ایران درآمد خوبی را نصیب کارخانه داران و باغداران ایرانی کرده …

چگونه می توانیم کمکتان کنیم؟
ارسال
کانال تلگرام اینستاگرام
Call Now Buttonتماس بگیرید